4. Velk – Nimród Derringer Field Target Kupaforduló

4. Velk - Nimród Derringer KupaA Velk – Nimród Derringer Field Target Kupa IV. fordulója került megrendezésre Budaörsön. Ez egyben az utolsó fordulója is volt a sorozatnak így az összesített eredmények is most lettek kihirdetve illetve a klöndíjak kisorsolva.

A találkozó helyszíne: Budaörs, Visegrádi Erdész L.K. lőtere

Időpontja: 2009. október 31. szombat, 8 órától kb. 16.30 óráig.

Versenyszámok:

–    PCP 16    (bármilyen fegyver 16,3 Joule torkolati energiával, fegyvertartási engedéllyel)
–    PCP 7,5    (sűrített levegős fegyver 7,5 Joule alatt)
–    Rugós 7,5 (rugós fegyver, 7,5 Joule alatt)

A 15 – 40 mm. átmérőjű célok 7 és 50 méter közötti távolságokon lesznek elhelyezve.

Díjazás: Minden kategória első három helyezettje érmet és oklevelet kapott.

A VELK – Nimród-Derringer kupasorozat IV. fordulóját külön is értékeltük, de volt egy összesített eredményhirdetés is, melyben azok az indulók vettek részt akik a 4 fordulóból legalább 3-on részt vettek.
A végeredménybe a legjobb három eredmény számít.
Az összesített verseny extra díjazása a következőképpen nézett ki:

–    Mindhárom kategória első helyezettjei között egy profi Chrony Alpha sebességmérő műszert sorsoltunk ki.
–    Mindhárom kategória 2. és 3. helyezettjei között egy 20 000 Ft-os Nimród-Derringer vásárlási utalvány volt kisorsolva.
–    Az összes, legalább 3 eredménnyel rendelkező versenyző között 5 db. 10%-os kedvezményre jogosító kártyát sorsoltunk ki, melyet gazdája a teljes 2010-es év folyamán használhat a Nimród-Derringer Fegyverszaküzletben.

Gratulálunk a nyerteseknek és mindenkinek köszönjük a részvételt.