Hatsan BT65 SB-W PCP 4,5mm használt légpuska

299 900 Ft

  • 2025.01.11.-én vásárolt, év végéig garanciális légpuska
  • Hibátlan állapot, minden gyári tartozékával, dobozával
  • Extrák:
  • Alteros regulátor beépítve, kalibrálva (110 bar)
  • Hatsan gyári hangtompító
  • Hawke Medium kétrészes szerelék
  • Theta 5-20×50 AOE fegyvertávcső
  • Gyári ütőműrugó a dobozban

1 készleten

Leírás

  • PCP működési elv
  • Kaliber: 4.5 mm
  • Forgótár 10 lövedék számára
  • Csőtorkolati energia: 7,5 J
  • Csőtorkolati energia: 40 J (gyári)
  • Csőtorkolati sebesség: 380 m/s (gyári értéken)
  • Csőtorkolati sebesség: <170 m/s (magyar előírás szerint)
  • Precíziós huzagolt cső, a cső végén  ½” UNF menet kompenzátor felszereléséhez
  • Automata biztosítás, megakadályozza a véletlen elsütést, manuálisan is használható
  • Quattro trigger állítható elsütőszerkezet
  • 255 ccm űrméretű légtartály
  • Cserélhető légtartály
  • Standard gyorscsatlakozós tömlő a légtartály feltöltéséhez
  • Fénygyűjtős TRU-GLO első és hátsó irányzékok
  • Török diófa tokozás, emelhető pofadékkal
  • Shock Absorber válltámasz
  • Megemelt távcsősín, mind 11 mm-es, mind 22 mm-es szerelékkel használható
  • Fém elsütőbillentyű
  • Állítható sütés, úthossz és erő
  • Nyílt első és hátsó irányzék, fénygyűjtő szálakkal
  • Teljes hossz: 1080 mm
  • Csőhossz: 585 mm
  • Tömeg: 4,3 kg

A Hatsan BT65-ös szériája a gyártó a mai napig egyik legnépszerűbb PCP légpuskája, köszönhetően a masszív belső alkatrészeinek, rendszerének, és kiemelkedő pontosság/teljesítmény arányának. Számtalan szériát megélt már, itt volt az ideje az oldal-felhúzokaros fa tokozásos változatnak is! A fegyver teste acélból és alumíniumból készült, légtartálya a szokásos 255 cm3 kapacitású, 200 BAR-on tölthető típus. A jelenlegi PCP felhozatallal ellentétben ez a puska még rendelkezik nyílt irányzékokkal, gondolva ezzel a közelebbi célokra leadott lövésekre, ráadásul mindkét nyílt irányzékot fénygyűjtőszálakkal látták el! A fegyver testén 22 és 11 milliméteres sínt találunk, így bármilyen optikánk is van, gond nélkül felerősíthetjük rá!

4,5mm és 5,5mm-es kaliber mellett 10, 6,35-ös kalibernél 9-es tárkapacitással rendelkezik, egy egyszerűen működő, könnyen tölthető fém forgótárból adagol. Az SB változat felhúzókarja a fegyver oldalán található, így nem kell elemelnünk a puskát az arcunktól újratöltéskor, a célon tudunk maradni akkor is, ha elrontottuk a lövést. Tokozása lakkozott török diófából készült, a tuson kényelmes gumitalp található, ami feszesen illeszkedik a vállgödörbe, pofadéka pedig igényeink szerint emelhető, ideális betekintést engedve a céltávcsövünkbe. Mint a legtöbb Hatsan puskának, a BT65-ös elsütője is két fázisban állítható, tehát a sütés hosszát és erejét is lehetőségünk van ízlésünk szerint finomhangolni. Mivel ez a fegyver leginkább terepre készült, a gyártó ellátta szíjakasztási pontokkal, így hordszíjjal is könnyen felszerelhető. Légtartályát könnyen cserélhetjük, így ha kifogynánk a levegőből és rendelkezünk pót-tartállyal, akár terepen is egy kicsavarással máris újra harcképes a BT65-ösünk. A cső végén UNF menet található, amelyre bármilyen csendesítő, vagy kompenzátor felerősíthető.

További információk

Tömeg 61985 kg
Méretek 161 × 385 cm

Érdekelhetnek még…

Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.